Abbenesstraat 32 1 Amsterdam

asking price € 485.000 k.k.

Description

CHARMANT, LICHT EN GOED INGEDEELD 3 KAMER APPARTEMENT VAN CA. 57 M2 GELEGEN OP EIGEN GROND. DIT SFEERVOLLE APPARTEMENT MET HONGAARSE PUNT VLOERDELEN, BEVINDT ZICH OP DE EERSTE VERDIEPING EN IS GELEGEN IN DE BRUISENDE HOOFDDORPPLEINBUURT. EIGEN ENTREE, LICHTE LIVING MET ERKER, RIANTE OPEN KEUKEN, 2 SLAAPKAMERS, VERZORGDE BADKAMER, SEPARAAT TOILET, WASRUIMTE MET OPBERGKASTEN EN EEN BALKON.

Het appartement is gelegen om de hoek van de Westlandgracht, op 5 minuten fietsafstand van het Vondelpark en het Rembrandtpark. Het Hoofddorpplein op loopafstand met verschillende leuke winkels en restaurants zoals Drovers Dog, Stadscafe Van Mechelen, Lokaal van de Stad en ook Vascobelo V-bar. Voor de dagelijkse boodschappen Albert Heijn, Dirk van de Broek en Marqt heel dichtbij.

Het appartement is goed bereikbaar met het openbaar vervoer: tram 2 en bus 15 en 62. Maar ook de Ring A10 is in enkele autominuten bereikbaar. 15 minuten fietsen naar het Centrum van de stad.

ENTREE & HAL
Open stenen portiek met eigen entree op de eerste verdieping, tochtportaal met garderobe en ruime hal.

LIVING
Lichte en leuke L-vormige living aan de voorzijde gelegen met Hongaarse punt vloerdelen, originele schouw en mooie erker met leuke zithoek. Grote ramen met vrij zicht op speelpleintje, het water en groen.

OPEN KEUKEN
Verzorgde lichte hoekkeuken gelegen aan de voorzijde, bereikbaar vanuit de living. Voorzien van een 5-pits gasfornuis met oven, afwasmachine, ijskast, diepvries en een RVS afzuigkap. Veel licht en ruimte door de grote raampartijen met veel zon.

2 SLAAPKAMERS
Charmante master bedroom aan de achterzijde gelegen met dezelfde mooie houtenvloer en openslaande deuren met roedeverdeling naar het balkon. Voldoende ruimte voor goede kledingkasten. Tweede lichte slaapkamer met tevens toegang tot het balkon, wordt nu gebruikt als werkkamer.

BALKON
Het prettige en brede balkon gelegen op het noorden is te bereiken vanuit de twee slaapkamers.

BADKAMER
De nette, verzorgde badkamer is in het midden gelegen met ligbad, inloopdouche, handdoekradiator en wastafel met spiegel. Er is een separaat toilet en een wasruimte met opbergkasten aanwezig, bereikbaar vanuit de hal.

BIJZONDERHEDEN:
• Eigen grond
• Zeer smaakvol
• Goed ingedeeld
• 2 slaapkamers
• Top locatie in Hoofddorppleinbuurt
• Balkon
• Wasruimte/bergruimte

Deze aanmelding is door ons met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen ervan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Read the full description

Features

asking price
€ 485.000 buyer's costs
Status
Sold
Acceptance
In consultation
Type of house
Apartment, upper-floor apartment
Type of construction
Existing property
Location
On a quiet road, to water, in residential area, unobstructed view

Surfaces and volume

Living
57 m²
Building-related outside
4 m²
Capacity
179 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bathrooms
1 bathroom
Bathroom amenities
Walk-in shower, bathtub, washbasin
Number of floors
1
Services
Mechanical ventilation

Energy

Energy label
E
Heating
Boiler
Hot water
Boiler
Boiler
Intergas ( gestookt uit 2006, eigendom)

Cadastral data

Plotname
Amsterdam O 3252
Ownership situation
Full ownership
Plot
ASD11-O-3252

Parking

Type of parking
Paid parking, parking permits
View all features