Vorige | Volgende

Jacob van Wassenaar Obdamstraat 34I AMSTERDAM

Bewaar object
Deze woning is aangekocht

Omschrijving

IN EEN HIPPE BUURT EN GELEGEN AAN DE ACHTERZIJDE AAN EEN 'VERBORGEN PARADIJSJE' - DE NATUURTUIN SLATUINEN. LICHT EN RUIM 3-KAMERAPPARTEMENT VAN CIRCA 75M2 MET EEN GOEDE INDELING EN TWEE FIJNE BALKONS. DE WONING HEEFT AAN DE VOORZIJDE VRIJ ZICHT OP DE CHASSÉKERK, LIGT AAN EEN PLEIN EN VRIJWEL GEEN VERKEER (STADSDEEL WEST). WERKELIJK EEN UNIEK APPARTEMENT

Indeling:

Eerste verdieping:

Entree, een ruime hal met garderobe die toegang geeft tot alle vertrekken van de woning. De woonkamer en suite heeft aan de voorzijde een balkon op het zuiden, waar je in de middag lekker in het zonnetje kan zitten. Aan de achterzijde is een gezellige open woonkeuken. De keuken heeft een stenen werkblad en is voorzien van inbouwapparatuur zoals o.a. een gasfornuis met oven (Boretti), afzuigkap, losse koelkast/vriezer (ter overname) en een vaatwasser. Aan de achterzijde is een royaal formaat balkon, doordat het extra diep is en over de gehele breedte van het pand strekt. Als u op het balkon aan het genieten van een kopje koffie bent of aan het barbecueën dan heeft u een fantastisch uitzicht op de Natuurtuin Slatuinen. Dit balkon is gelegen op het noordoosten, op de ochtendzon.

Aan de voorzijde bevindt zich een ruime (ouder)slaapkamer en aan de achterzijde is een kleinere studeer/slaapkamer. De badkamer is voorzien van een douche, zwevend toilet met fontein, wastafel, handdoeken radiator en de opstelling van de wasmachine en droger.

In de gehele woning ligt een eikenhouten - white wash - vloer.

LOCATIE:

De Jacob van Wassenaar Obdamstraat ligt in de Chassébuurt aan de Natuurtuin Slatuinen in Amsterdam West. Een gezellige buurt die zich kenmerkt door leuke, vernieuwende horeca (o.a. restaurant Fa. Speijkervet, Bar Spek, eetcafés Radijs, Faam, Hendrix, Fier, Rotisserie, Edel, Thuys, ConFusion, Bar Baarsch, Cook en bar Brandstof richting het centrum), winkeliersinitiatieven zoals "De Hallen Amsterdam" en "Geef om de Jan Eef" (inclusief zeer grote Albert Heijn) en een uitgebreid aanbod in de Bilderdijkstraat, De Clerqstraat, de Kinkerstraat / J.P. Heijestraat en de Ten Katemarkt. Met vijf minuten op de fiets bent u in de Jordaan.

Bijzonderheden:

- Parkeren middels vergunningensysteem.
- Geheel voorzien van dubbele beglazing.
- Servicekosten: EUR 50,-- per maand.
- VVE 'De Eendracht', actieve VVE.
- Het pand is gesplitst in 2003.
- Voorzien van CV-installatie.
- Gelegen op eigen grond.
- EPA-label opgevraagd.
- Bouwjaar circa 1914.

Woonoppervlakte: circa 74,3m2
Balkon achterzijde: 9,2m2
Balkon voorzijde: 0,9m2

Levering: in overleg.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de MVA/NVM voorwaarden.
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
bovenwoning
Type woning
appartement/flat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1914
In aanbouw
nee

Details

Ligging
aan rustige weg, in woonwijk
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja
Recreatiewoning
nee
Daktype
plat dak

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
75 m²
Oppervlakte overige functies
1 m²
Inhoud
264 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
dubbel glas
Soort verwarming
c.v.-ketel
Warmwater installatie
c.v.-ketel
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Parkeergelegenheid

Faciliteit
betaald parkeren
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Jacob van Wassenaar Obdamstraat 34I AMSTERDAM

naar Jacob van Wassenaar Obdamstraat 34I AMSTERDAM
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object

NVM
MVA
Funda