Vorige | Volgende

Jan Evertsenstraat 145III Amsterdam

Vraagprijs € 585.000 k.k.

Bewaar object
Deze woning is verkocht

Omschrijving

SUPER LICHT EN SMAAKVOL 4 KAMER APPARTEMENT VAN CA. 92 M2 GELEGEN OP DE DERDE EN VIERDE VERDIEPING IN DE LEVENDIGE BUURT DE BAARSJES. ENTREE OP DE DERDE VERDIEPING, OPEN KEUKEN, LIVING, 3 SLAAPKAMERS, BADKAMER EN DAKTERRAS. GOED INGEDEELD, LICHT EN SFEERVOL!

Gelegen in de gezellige Baarsjes in stadsdeel West om de hoek van de Admiralengracht. Verschillende winkels, trendy cafés en restaurants in de buurt, zoals de Neef van Fred, café Zurich en café Cook. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er de Albert Heijn, Dirk van den Broek, een super lekkere bakker Fort negen en vele andere winkels op de Jan Evertsenstraat. Om de hoek ligt het Rembrandtpark en op loopafstand zijn er verschillende andere parken zoals het Erasmuspark, het Vondelpark en de Sloterplas. Op 10 minuten fietsafstand van de Jordaan en het centrum.

Zeer goed bereikbaar met openbaar vervoer en via uitvalswegen.

ENTREE & HAL
Verzorgd gemeenschappelijk trappenhuis, eigen entree op de derde verdieping. Hal met garderobe, separaat toilet met douche en trap naar de vierde verdieping.

LIVING
Trendy living gelegen op de hoek van het pand met charmante raampartijen, wat zorgt voor veel licht en een ruimtelijk gevoel. Mooie houten vloerdelen door gehele appartement. Veel privacy met weids uitzicht.

OPEN KEUKEN
Open keuken met hippe wandtegels, zwart/groene kastjes en houten blad. De open keuken is voorzien van een 4 pits gaskookplaat met RVS afzuigkap, afwasmachine, inbouw ijskast, vriezer, magnetron en combi oven.

SLAAPKAMER
Slaapkamer gelegen aan de achterzijde leuk raam en grote kastenwand. Wordt nu gebruikt als werkkamer, tevens geschikt als een goede kinderkamer.

VIERDE VERDIEPING
Te bereiken via de witte houten trap, lichte overloop met wasmachineruimte en toegang naar alle vertrekken.

2 SLAAPKAMERS
De master bedroom en derde slaapkamer zijn gelegen op de vierde verdieping en bieden veel licht. Beide kamers zijn van goed formaat en voorzien van voldoende kastruimte en airconditioning.

BADKAMER
Moderne en nette badkamer met ligbad, douche, wastafel, toilet en inbouwspotjes. Netjes afgewerkt met antraciet vloertegel en witte wandtegel.

DAKTERRAS
Vanuit de overloop bereikbaar gelegen aan de achterzijde. Gezellig dakterras van ca. 10m2 met de hele dag een heerlijke zon.

BIJZONDERHEDEN:
• Goed ingedeeld appartement, in populaire Baarsjes
• Eigen grond
• Dakterras
• Kleinschalige actieve VVE
• 3 ruime slaapkamers
• Warm water en centrale verwarming d.m.v. CV, dubbel glas

Deze aanmelding is door ons met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen ervan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Super light and tasteful 3 bedroom apartment of approx. 92 M2 located on the third and fourth floor in the lively neighborhood De Baarsjes. Entrance on the third floor, open kitchen, living room, 3 bedrooms, bathroom and roof terrace. Well laid out, light and atmospheric!
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
bovenwoning
Type woning
bovenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
vanaf 1906 t/m 1930
In aanbouw
nee
Bouwperiode
vanaf 1906 t/m 1930

Details

Ligging
vrij uitzicht
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
323 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
2
Aantal etages
2
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, ligbad, toilet, wastafel
Keuken type
open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
dubbel glas
Warmwater installatie
cv ketel

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Amsterdam C 11102
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
geen tuin
Hoofdtuin achterom
nee

Garage

Garagesoorten
geen garage

Parkeergelegenheid

Faciliteit
betaald parkeren, parkeervergunningen

VVE informatie

Appartement bijdrage
120
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
ja
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Jan Evertsenstraat 145III Amsterdam

naar Jan Evertsenstraat 145III Amsterdam
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object

NVM
MVA
Funda