Verkocht

Eerste Atjehstraat 99 3 Amsterdam

Vraagprijs € 375.000 k.k.

Omschrijving

ZEER LICHT EN SFEERVOL APPARTEMENT VAN CA. 49 M2 MET 2 BALKONS OP DE DERDE EN VIERDE VERDIEPING GELEGEN IN HARTJE OOST. EIGEN ENTREE OP DE DERDE VERDIEPING, ROYALE LIVING, WOONKEUKEN, BADKAMER, 2 BALKONS EN EEN RUIME SLAAPKAMER.

Gelegen in het populaire stadsdeel Oost vlakbij het Javaplein en de gezellige Dappermarkt. Vele leuke café’s en restaurants zoals Wilde Zwijnen, Bar Basquiat, Bar Botanique, Bar Restaurant Pompstation en Brouwerij ’t IJ in de buurt. Allerlei leuke winkels maar ook het Flevopark en het Oosterpark op loopafstand. Sportscholen zoals Eastbound Gym, Smart Fit en TrainMore dichtbij. Het appartement is goed bereikbaar via uitvalswegen en openbaar vervoer met het Muiderpoort Station om de hoek.

DERDE VERDIEPING
LIVING & BALKON
Smaakvolle en lichte living gelegen aan de voorzijde met vele raampartijen en openslaande deuren naar het balkon. De royale living is mooi afgewerkt met witte houten vloerdelen en wit gestucte muren.

Het leuke balkon aan de voorzijde is gelegen op het zuiden met leuk uitzicht over de rustige straat. Perfect voor gezellige borreltjes met de hele dag een heerlijke zon.

WOONKEUKEN & BALKON
Industriële woonkeuken met openslaande deuren naar het tweede balkon, stoer afgewerkt met houtlook blad en voldoende opbergruimte. Voorzien van een 4-pits gasfornuis met oven, afwasmachine en ijskast met vriesvak.

Het tweede en brede balkon gelegen aan de achterzijde is bereikbaar vanuit de woonkeuken. Mooi uitzicht over de groene en rustige binnentuinen.

BADKAMER
Nette badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. In het midden gelegen en keurig afgewerkt met witte wandtegel en grijze vloertegel.

VIERDE VERDIEPING
SLAAPKAMER
Ruime slaapkamer op de vierde verdieping gelegen en bereikbaar via een vaste trap. Zeer sfeervol met houten vloerdelen en de originele balken in het zicht.

BIJZONDERHEDEN:
– Top locatie in hartje Oost
– 2 balkons
– Veel lichtinval
– Gelegen in een rustige straat
– Gezonde en actieve VvE
– Er zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen in de koopakte

Deze aanmelding is door ons met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen ervan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een
deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 375.000 kosten koper
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Ligging
Aan rustige weg

Oppervlakten en inhoud

Wonen
49 m²
Overige inpandige ruimte
1 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
7 m²
Inhoud
173 m³

Indeling

Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Tv kabel

Energie

Energielabel
E
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Amsterdam S 9622
Eigendomssituatie
Eigendom belast met erfpacht
Perceel
ASD15-S-9622

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken

Overige media