SMAAKVOL UITGEBOUWD EN RECENT GERENOVEERD BENEDENHUIS VAN CA. 124 M2 VERDEELD OVER DE BEGANE GROND EN EEN HEEL GOED INGEDEELD SOUTERRAIN MET WAANZINNIGE TUIN GELEGEN OP HET OOSTEN! GELEGEN IN EEN GOED ONDERHOUDEN PAND IN EEN LEUKE STRAAT IN WEST. EIGEN ENTREE, RUIME HAL, LIVING MET WOONKEUKEN, 3 SLAAPKAMERS, 2 BADKAMERS EN DE SUPER GROTE TUIN MET TUINHUISJE. OP HEEL KORTE TERMIJN WORDEN TWEE KOEKOEK RAMEN IN HET SOUTERRAIN GEPLAATST.
Gelegen in de Baarsjes in stadsdeel West, dichtbij de Admiraal de Ruijterweg en De Clerqstraat. Een zeer gezellige buurt die zich kenmerkt door leuke horeca, zoals Café Thuys, Kauffmann, Restaurant FAAM, Bar Spek en Van ’t Spit. Dichtbij De Hallen met bioscoop, bibliotheek en foodmarket, op 5 minuten fietsen van de Jordaan en op loopafstand van diverse supermarkten (AH, Aldi en Stach om de hoek).
Het Rembrandtpark en Erasmuspark, diverse sportscholen, goede kinderopvang en scholen in de buurt. Goed gelegen ten opzichte van uitvalswegen en openbaar vervoer.
Leuke locatie, perfect ingedeeld, geweldige tuin en gelegen op eigen grond!
BEGANE GROND:
ENTREE
Eigen entree met tochtportaal met stalen deur, royale hal met garderobe kast en separaat toilet. Trap naar het souterrain en toegang naar alle vertrekken.
WOONKEUKEN
Moderne en luxe open keuken met ruime eetkamer en mooie stalen deuren naar de living. De licht grijze keuken met wit blad is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, combi-oven, stoomoven, ijskast, diepvries, afwasmachine, RVS afzuigkap en een wijnkoelkast. Mooi afgewerkt met lichte eikenhouten vloerdelen en inbouwspots.
ZITKAMER
Uitgebouwde sfeervolle en brede zitkamer aan de achterzijde gelegen met leuk zicht op de tuin. Door de moderne pui wordt de tuin goed betrokken bij de leefruimte. Prachtige vloerdelen, stalen deuren en inbouwspots maken het helemaal af.
TUIN
Fantastisch grote tuin op het (zuid) oosten met een diepte van ca. 10 meter met de hele dag zon. De tuin beschikt over meerdere terrassen met mooie tegels. Het heeft een schuur voor extra bergruimte.
SLAAPKAMER
De zeer charmante masterbedroom is aan de voorzijde gelegen met veel kastruimte. Voorzien van vele lichte raampartijen door de leuke hoekligging.
BADKAMER
In het midden gelegen, moderne en zeer verzorgde badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel met meubel en handdoekradiator. Nette witte wandtegel, antraciet tegel vloer en inbouwspots.
Separaat toilet met fontein in de hal.
SOUTERRAIN
Via de vaste houten trap bereikbaar. Ruime hal met toegang naar de 2 slaapkamers en badkamer. Het souterrain heeft een goede en normale stahoogte en is perfect ingedeeld en voorzien van moderne inbouwspots.
SLAAPKAMERS
De ruime tweede slaapkamer is aan de achterzijde gelegen met een geweldige inloopkast en daglicht door middel van een glasplaat. De derde leuke slaapkamer is gelegen aan de voorzijde. Deze slaapkamer wordt op korte termijn voorzien van een koekoek raam.
BADKAMER
De tweede verzorgde badkamer gelegen aan de voorzijde is voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel, toilet, handdoekradiator en wasmachine/droger aansluiting. Ook hier komt een koekoek.
BIJZONDERHEDEN:
• Dubbel benedenhuis op goede en rustige locatie
• In het souterrain worden op korte termijn 2 koekoek ramen geplaatst, waardoor er veel lichtinval wordt gecreëerd.
• Zeer goed gerenoveerd
• 2 badkamers en 3 slaapkamers
• Gelegen op eigen grond
• Geweldige tuin op het (zuid) oosten
• Dubbel glas
Deze aanmelding is door ons met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen ervan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.